Arbetsrätt & Förhandling

Publicerad 2 jan 2019
Dela:
Bild på Antje Dedering

Antje Dedering

Förhandlingschef/chefsjurist

08-762 74 39

antje.dedering@visita.se
Bild på Julia Berglund

Julia Berglund

Arbetsrättsjurist

Arbetsrätt och kollektivavtalsfrågor.

08-762 74 19

julia.berglund@visita.se
Bild på Niklas Berthelson

Niklas Berthelson

Arbetsrättsjurist

Arbetsrätt och kollektivavtalsfrågor

08-762 74 43

niklas.berthelson@visita.se
Bild på Andreas Gemrud

Andreas Gemrud

Arbetsrättsjurist/regionchef

Arbetsrätt och kollektivavtalsfrågor. Visita Västra.

031-62 94 68

andreas.gemrud@visita.se
Bild på Camilla Hedström

Camilla Hedström

Arbetsrättsjurist

Arbetsrätt och kollektivavtalsfrågor.

08-762 74 11

camilla.hedstrom@visita.se
Bild på Fatima Hollander

Fatima Hollander

Arbetsrättsjurist

Arbetsrätt och kollektivavtalsfrågor.

031-62 94 64

fatima.hollander@visita.se
Bild på Louise Nordenhök

Louise Nordenhök

Arbetsrättsjurist

Arbetsrätt och kollektivavtalsfrågor.

08-762 74 13

louise.nordenhok@visita.se
Bild på Anders Reuter

Anders Reuter

Arbetsrättsjurist

Arbetsrätt och kollektivavtalsfrågor.

040-35 25 56

anders.reuter@visita.se
Bild på Jeanette Siwerman-Kjellqvist

Jeanette Siwerman-Kjellqvist

Arbetsrättsjurist

Arbetsrätt och kollektivavtalsfrågor.

08-762 74 31

jeanette.siwerman@visita.se
Bild på Susan Thimansson

Susan Thimansson

Assistent

Koordinerar och ansvarar för avdelningens administration

08-762 74 58

susan.thimansson@visita.se
Bild på Linda Thomasson

Linda Thomasson

Arbetsrättsjurist

Arbetsrätt, kollektivavtalsfrågor och processer i domstol

08-762 74 55

linda.thomasson@visita.se
Bild på Sophie von Knorring

Sophie von Knorring

Arbetsrättsjurist

Arbetsrätt, kollektivavtalsfrågor och processer i domstol, Visita Södra.

040-35 25 55

sophie.vonknorring@visita.se
Bild på Pontus Vallin

Pontus Vallin

Arbetsrättsjurist

Arbetsrätt och kollektivavtalsfrågor.

08-762 74 57

pontus.vallin@visita.se
Bild på Michael Wahlström

Michael Wahlström

Arbetsrättsjurist

Arbetsrätt och kollektivavtalsfrågor.

08-762 74 69

michael.wahlstrom@visita.se
Bild på Linda Widestedt

Linda Widestedt

Arbetsrättsjurist (föräldraledig)

Arbetsrätt och kollektivavtalsfrågor

08-762 74 53

linda.widestedt@visita.se