Vd-stab

Publicerad 3 jan 2018
Dela:
Bild på Jonas Siljhammar

Jonas Siljhammar

Vd

Leder verksamheten och företräder Visita.

08- 762 74 01

j.siljhammar@visita.se
Bild på Susan Westergren

Susan Westergren

VD-assistent

VD-assistent och kontakt Visitas styrelse.

08-762 74 02

s.westergren@visita.se
Bild på Clemens Wantschura

Clemens Wantschura

Chef IT, säkerhet, medlemsadministration. Styrelsesekreterare

IT, teknik, betalteknik, säkerhet, ramavtal, medlemskap, avgifter, stadgar

08-762 74 33

cw@visita.se
Bild på Tiina Berg

Tiina Berg

Projektledare

Intern IT/telefoni, lokal- och inredningsansvarig, Tjänsteområdesansvarig FM-enheten SNMO

08-762 74 36

t.berg@visita.se
Bild på Attilio Jaconelli

Attilio Jaconelli

Metodutvecklare

Guidevalidering, auktorisationer, E-learning, utvecklingsfrågor.

08-762 74 26

a.jaconelli@visita.se
Bild på Anna Hag

Anna Hag

Strateg

Hållbar stadsutveckling, innovation.

08-762 74 51

a.hag@visita.se
Bild på Elionor Hennevelt

Elionor Hennevelt

Studentmedarbetare

08-762 74 00

e.hennevelt@visita.se