Visita Södra

Publicerad 11 nov 2016
Dela:
Visita Södras region består av Skåne, Blekinge, Kalmar och Kronobergs län, samt södra delen av Hallands län till och med Halmstad kommun.

Nina Christensson, ordförande, SMAK Malmö Konsthall nina.smak@telia.com

Stina Porsgaard vice ordförande, Stadshotellet Västervik stina.porsgaard@stadshotellet.nu

Benedikte Holmberg Mc Donalds Benedikte.Holmberg@se.mcd.com

Jeanette Bohman Skivarps Gästis jeanette@skivarp.com

Ulrika Drakenberg Best Western Plus Grand Hotel i Halmstad ulrika@grandhotel.nu

Mikael Ahlqvist Etagegruppen mikael@etagegruppen.se

Andreas Strömberg Halltorps Gästgiveri andreas@halltorpsgastgiveri.se

 

Regionkontor i Malmö 

Jörgen Kocksgatan 1B. Box 186, 201 21 Malmö

Bild på Claes Sandvig

Claes Sandvig

Regionkommunikatör/regionchef för Visita Södra

Medlemsaktiviteter och lokal opinionsbildning.

040-35 25 18

c.sandvig@visita.se
Bild på Sophie von Knorring

Sophie von Knorring

Arbetsrättsjurist

Arbetsrätt och kollektivavtalsfrågor. Region Södra

040-35 25 55

s.vonknorring@visita.se
Bild på Telefonrådgivning

Telefonrådgivning

Arbetsgivarfrågor

08-762 74 10